Atölyeler anasayfa
E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
DUYGULARIN ADRESİ
321 konu, 313 üye
http://atolyeler.edebiyatdefteri.com/atolyedetay/82/duygularin-adresi.html
  + Tüm tartışmalar
  + Yeni tartışma aç
  + Tüm mutfak
  + Yeni ürün ekle
  + Tüm kütüphane
  + Yeni bilgi ekle
  + Tüm haberler
  + Yeni haber gönder
  + Hakkımızda
  + Kurallarımız
  + Yöneticiler
  + Tüm üyeler
  + Atölyeyi duyur
  + Atölyeye katıl


 


Şuan online atölye üyesi yok.Atölye Bilgileri
Üye sayısı:
313
Tür:
Şiir
Kuruluş tarihi:
14/5/2009
Kurucu:
NİHAT İLİKCİOĞLU

ÖĞRETMENLER GÜNÜ HEDİYE’niz ‘’ ŞİİRİNİZ ‘’ GAZETENİZ de ÖNCE VATAN OLSUN.!
 
NİHAT İLİKCİOĞLU  NİHAT İLİKCİOĞLU (1.11.2018 13:11:41)  

ÖĞRETMENLER GÜNÜ HEDİYE’niz ‘’ ŞİİRİNİZ ‘’ GAZETENİZ de ÖNCE VATAN OLSUN.!

24 Kasım Öğretmenler günü sizi eğiten ve öğreten öğretmeninize ne hediye alayım diye kara kara şimdiden düşünmeye başladınız mı ?

Acaba şunu mu alsam, yoksa bunu mu acaba beğenir mi, ya beğenmezse dediğinizi duyar gibiyim.

Ve hâlâ bir karar veremediniz mi ?

Geçen yıl da aynı hediye vermiştim deyip, aynı hediye almaktan utanıyor musunuz ?

Siz karar verinceye kadar ‘’ Öğretmenler Günü ‘’ çoktan bitmiş olacak ve hediye veremedim diye üzüleceksiniz.

Hiç utanmayın, düşünmeyin ve üzülmeyin diye
İşte size bir fikir Nihat İlikcioğlu’ndan geldi ve size acil servis gibi yetişti.

ÖNCE VATAN GAZETESİ - DUYGULARIN ADRESİ { Şiir } KISA KISA ÖZEL SÖZLER ve EDEBİYAT YELPAZESİ { Yazılar } köşesinde yıllar önce yazdığınız veya yazacağınız sadece öğrencilerimizin değil siz şairlerimizin yazarlarımızın velilerimizin de eserlerinizle ‘’ Öğretmenler Günü’nüz Kutlu Olsun ‘’ diyebilirsiniz. Eserlerinizin yayınlandığı Önce Vatan Gazetesini armağan edebilirsiniz…

O halde; elinize kalemi alın ve öğretmen sevginizi, öğretmene özleminizi, şahsına ithafen, akrostiş { öğretmeninizin adının baş harflerinden şiir } içinizdeki duygularınızı, sevgi itiraflarınızı içinizden geldiği gibi satır aralarına gizlemeden yazabilirsiniz.
Öğretmeninizi ne kadar çok sevdiğinizi, sevgisini bir kez daha kazanmak, yüreğine ve gönlüne hitap etmek istiyorsanız ‘’ bir demet çiçek ‘’ kadar değerli şiirinizi, yazılarınızı, güzel ve özel sözlerinizi Önce Vatan Gazetesi - Duyguların Adresi { Şiirler } Kısa Kısa Anlık Sözler ve Edebiyat Yelpazesi { Yazılar } köşemizin { Ö z e l } hazırlanacak sayfamızda ‘’ Ücretsiz '' yayınlayalım.

Öğretmeniniz, Önce Vatan Gazetesi’nde ‘’ Duyguların Adresi ‘’ { ş i i r } Kısa Kısa Özel Sözler ve Edebiyat Yelpazesi { y a z ı l a r } köşelerimizin { Ö z e l } sayısında şiirinizi, kısa sözlerinizi ve yazınızı görecek, okuyarak duygulanacak vay bee öğrencim bana şiir yazmış şair ve yazar olmuş deyip sizinle gururlanacak ve övünç duyacaktır.

İTHAFEN '' ŞERH '' DÜŞEBİLİRSİNİZ….!!!

Önce Vatan Gazetesi okurlarımız, Duyguların Adresi seçkin şairlerimiz, Edebiyat Yelpazesi değerli yazarlarımız
Şiirinizin, şiir başlığını ve şiirin altına ‘’ ………’na ithafen ‘’ diyerek öğretmeninizin adını şerh düşebilirsiniz.

AMA BEN ÖĞRETMENİM, NASIL YAZAYIM Kİ ?

Ben bir öğretmenim, nasıl yazabilirim ki dediğinizi de duyuyorum.

Yazabilirsiniz, yazabilirsiniz
Nasıl mı ?

İşte şöyle; öğretmenlik mesleğinin toplumda yeri ve önemi, öğretmenlik görevinin zorluklarını yaşadıkları sorunları, yaşayamadıklarını, kimselere söyleyemedikleri, mağdurluğu, derin yaraları, binlerce suskun çığlıkları, son dönemlerde artan ve uygulanan fiziksel ŞİDDETE HAYIR’ı, içinizden geldiği gibi içinizi dökerek, satır aralarına gizlemeden yazarak hem de.

FOTOĞRAF ŞART MI ?

Değerli şairlerimiz. Öğretmeniz ile birlikte çektirmiş olduğunuz fotoğraf olabilir. Fotoğrafları konulacak öğretmeninizin fotoğrafı tedbir ve güvenlik açısından öğretmeninizden izin almanız gerekmektedir.

Şairlerimizin ve yazarlarımızın fotoğrafları ve kitap kapaklarının resimleri yazarın kendi tercihine bırakılmıştır. Kendi fotoğrafınız da olabilir, şartımız yoktur.

Son katılım; 16 Kasım 2018 mesai bitimi 17:00’a kadar bekliyorum.

Hadi elinizi çabuk tutun şiirlerinizi ve yazılarınızı göndererek seçkin şairlerimizin ve değerli yazarlarımızın arasında yerinizi alın.

Not: Yeterli sayıda şiirler, sözler ve yazılar elimize ulaşmadığı takdirde ‘’ Duyguların Adresi { Şiir } Kısa Kısa Özel Sözler ve Edebiyat Yelpazesi { Yazılar } köşemiz kaldığı yerden şiir ve yazı türleri kategorize edilmeden aynı formattan yayımlanmasına devam edilecektir. Ya da o günkü sayıyı erteleme hakkına sahiptir.

ŞİİRLER, KISA KISA SÖZLER ve YAZILAR NASIL GÖNDERİLİR?

Öncelikle facebook da Nihat İlikcioğlu ile arkadaş oluyorsunuz. Siz kendi isteğiniz, özgür iradenizle şiirlerinizi, yazılarınızı ve fotoğraflarınızı güvenliğiniz ve güvenliğimiz için kendi şahsınız vermeniz gerekmektedir. Gazetede yazılarınızı ve şiirlerinizi yayınladığım zaman facebook duvarınızda paylaşmak, etiketlemek için arkadaşlık olma şartımız vardır.
Nihat İlikcioğlu’nun https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
takipçisi olarak da eserlerinizi gönderebilirsiniz, yine yayınlanacaktır.

Eserlerinizi göndermek isteyen şairlerimize ve yazarlarımıza 3 seçenek sunulmuştur.
1. Önce Vatan Gazetesi Kültür Sanat ve Edebiyat Yönetmeni Nihat İlikcioğlu'nun e. posta: duygularinadresi@gmail.com ile gönderiyorsunuz.

2. Şiirleriniz için; ÖNCE VATAN GAZETESİ .{ DUYGULARIN ADRESİ – ŞİİR } facebook grubumuzdan https://www.facebook.com/groups/339965732779946/ eserinizi paylaşıyorsunuz.Paylaştığınız şiiri bir kez daha konuşma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu bildiriyorsunuz.
Yazılarınız için; { EDEBİYAT YELPAZESİ } facebook grubumuzdan
https://www.facebook.com/groups/175130133016782/?fref=ts
eserinizi paylaşıyorsunuz.Paylaştığınız yazıyı bir kez daha konuşma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu bildiriyorsunuz

3. FACEBOOK KENDİ DUVARINIZDAN paylaşıyorsunuz. Facebookdan gönderdiğinizi bir kez daha konuşma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu. bildiriyorsunuz hemen facebook sayfanızdan alınarak gazetede yayınlanmak üzere hzırlanıyor.

ÖNCE VATAN GAZETESİ okumaya http://www.oncevatan.com.tr/Yüreğinizin adresine giden ‘’ DUYGULARIN ADRESİ ‘’ yolunu takip etmeye http://www.oncevatan.com.tr/duygularin-adresi-siir-s31.html‘’ EDEBİYAT YELPAZESİ’yle serinlemeye ve okurlarınızı serinletmeye devam ediyorsunuz…..!!!http://www.oncevatan.com.tr/edebiyat-yelpazesi-s66.htmlKISA KISA ANLIK ÖZEL SÖZLER'inizle A'nı yaşıyorsunuz.. http://www.oncevatan.com.tr/kisa-kisa-ozel-sozler-s67.htmlNİHAT İLİKCİOĞLU
Önce Vatan Gazetesi
Duyguların Adresi Yönetmeni
e. posta: duygularinadresi@gmail.com
https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
https://www.instagram.com/nihat_ilikcioglu/
http://www.oncevatan.com.tr/Tel. 0 532 764 44 48

NİHAT İLİKCİOĞLU
Önce Vatan Gazetesi
Edebiyat Yelpazesi Yönetmeni
e.mail: edebiyatyelpazesi@gmail.com
https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
https://www.instagram.com/nihat_ilikcioglu/
http://www.oncevatan.com.tr/Tel. 0 532 764 44 48

ÖNCE VATAN GAZETESİ
http://www.oncevatan.com.tr/Tel. (+90) (0212) 644 32 07 (PBX)
Faks (+90) (0212) 539 22 98
Adres: İzzettin Çalışlar Caddesi No: 3 Kat: 1 Daire: 8 - Bahçelievler/İSTANBUL

 
 
Copyright 2006 - edebiyatdefteri.com - her hakkı saklıdır.