Atölyeler anasayfa
E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
DUYGULARIN ADRESİ
311 konu, 312 üye
http://atolyeler.edebiyatdefteri.com/atolyedetay/82/duygularin-adresi.html
  + Tüm tartışmalar
  + Yeni tartışma aç
  + Tüm mutfak
  + Yeni ürün ekle
  + Tüm kütüphane
  + Yeni bilgi ekle
  + Tüm haberler
  + Yeni haber gönder
  + Hakkımızda
  + Kurallarımız
  + Yöneticiler
  + Tüm üyeler
  + Atölyeyi duyur
  + Atölyeye katıl


 


Şuan online atölye üyesi yok.Atölye Bilgileri
Üye sayısı:
312
Tür:
Şiir
Kuruluş tarihi:
14/5/2009
Kurucu:
NİHAT İLİKCİOĞLU

25 ARALIK GAZİANTEP’İN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞU ŞİİRLERİNİZİ, YAZILARINIZI GAZİANTEP’TE ÇEKTİRDİĞİNİZ FOTOĞRAFINIZLA '' ÖNCE VATAN GAZETESİ’nde YAYINLANMASINI İSTER MİSİNİZ ?
 
NİHAT İLİKCİOĞLU  NİHAT İLİKCİOĞLU (5.12.2018 19:11:32)  

25 ARALIK GAZİANTEP’İN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞU ŞİİRLERİNİZİ, YAZILARINIZI GAZİANTEP’TE ÇEKTİRDİĞİNİZ FOTOĞRAFINIZLA '' ÖNCE VATAN GAZETESİ’nde YAYINLANMASINI İSTER MİSİNİZ ?

Önce Vatan Gazetesi okurlarımız, DUYGULARIN ADRESİ seçkin şairlerimiz ve EDEBİYAT YELPAZESİ değerli yazarlarımız
Siz hiç ‘’ MEMLEKET ‘’ şiirleri ve yazıları yazdınız mı ?
Yazmadınız mı ?
Ama olmaz ki;
Memleket, memleket sevdanızı, onurla, gururla ve büyük bir şerefle yazmanız gerekiyor.
Hadi bakalım elimize kalemi alalım..!!
25 Aralık Gaziantep’in Kurtuluşu sevincini yaşayacağımız ve gazilerini anacağımız ‘’ şiirinizi ve yazınızı ‘’ yazmaya başlayalım..!!
Ama ben Gaziantep’li değilim ki; dediğinizi duyuyorum. Gaziantep’li olmanız şart değildir. Güçlü kaleminizi konuşturacaksınız. Şiirlerinizle ve yazılarınızla Gaziantep’i konuşacağız.
Yazdığınız şiir ve yazı var mı ?

Var ama yıllar önce bir şiir ve yazı yazmıştım o olur mu ki diyeceğinizi de biliyorum. Olur tabii ki olur. Şiirin ve yazının eskisi olmaz.
O halde ne bekliyorsunuz ki !!!
Siz yazarlarımızın ve seçkin şairlerimizin 25 ARALIK GAZİANTEP’İN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞU şiirlerinizi ÖNCE VATAN GAZETESİ'nde DUYGULARIN ADRESİ - ŞİİR { Ö z e l }ve EDEBİYAT YELPAZESİ { Yazılar }‘’ Özel ‘’ sayfamızda ve sayımızda Gaziantep’te çektirdiğiniz bir ‘’ FOTOĞRAF’ınızla gönderin her daim olduğu gibi ‘’ ücretsiz ‘’ yayınlayalım.
Eserlerinizle; çocuklarımıza meşale ve ödevlerine yardımcı olacaksınız. Gaziantep’i tanıtacaksınız, Gaziantep kurtuluş tarihini anlatacaksınız sevgi ve saygıyla gazilerimizi hatırlatacaksınız ve anacaksınız.
Dipnot:
Değerli Şairlerimiz, şiirleriniz ve yazılarınız ‘’ GAZİANTEP’İN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞU ‘’ adıyla ilişiği olması gerekmiyor. Gaziantep’in Kurtuluşu konulu derken, örneğin; { Gaziantep sevdası, Gaziantep’in Kurtuluşu, Gaziantep’in kurtuluş sevincini, gazilik unvanı verilişini Gaziantep tarihini ve tüm ‘’G A Z İ A N T E P ‘’ şiirleriniz ve yazılarınız olabilir.
Hadi elinizi çabuk tutun, ‘’ G A Z İ A N T E P‘’ konulu şiirlerinizi bana gönderin, seçkin şairlerimizin arasında yerinizi alın.
Son katılım; 21 Aralık 2018 mesai bitimi 17:00’a kadar bekliyorum.
Not: Yeterli sayıda şiirler ve yazılar elimize ulaşmadığı takdirde ‘’ Duyguların Adresi { Şiir } ve Edebiyat Yelpazesi { Yazılar } köşemiz kaldığı yerden şiir ve yazı türleri kategorize edilmeden aynı formattan yayınlanmasına devam edilecektir. Ya da o günkü sayıyı erteleme hakkına sahiptir.
ŞİİRLER ve YAZILAR NASIL GÖNDERİLİR?

Öncelikle facebook da Nihat İlikcioğlu ile arkadaş oluyorsunuz. Siz kendi isteğiniz, özgür iradenizle şiirlerinizi, yazılarınızı ve fotoğraflarınızı güvenliğiniz ve güvenliğimiz için kendi şahsınız vermeniz gerekmektedir. Gazetede yazılarınızı ve şiirlerinizi yayınladığım zaman facebook duvarınızda paylaşmak, etiketlemek için arkadaşlık ve takipçisi olma şartımız vardır.
Nihat İlikcioğlu’nun https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
takipçisi olarak da eserlerinizi gönderebilirsiniz, yine yayınlanacaktır.
Eserlerinizi göndermek isteyen şairlerimize ve yazarlarımıza 3 seçenek sunulmuştur.
1. Önce Vatan Gazetesi Kültür Sanat ve Edebiyat Yönetmeni Nihat İlikcioğlu'nun e. posta: duygularinadresi@gmail.com ile gönderiyorsunuz.
2. Şiirleriniz için; ÖNCE VATAN GAZETESİ .{ DUYGULARIN ADRESİ – ŞİİR } facebook grubumuzdan https://www.facebook.com/groups/339965732779946/ eserinizi paylaşıyorsunuz.Paylaştığınız şiiri bir kez daha konuşma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu bildiriyorsunuz.
Yazılarınız için; { EDEBİYAT YELPAZESİ } facebook grubumuzdan
https://www.facebook.com/groups/175130133016782/?fref=ts
eserinizi paylaşıyorsunuz.Paylaştığınız yazıyı bir kez daha konuşma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu bildiriyorsunuz
3. FACEBOOK KENDİ DUVARINIZDAN paylaşıyorsunuz. Facebookdan gönderdiğinizi bir kez daha konuşma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu. bildiriyorsunuz hemen facebook sayfanızdan alınarak gazetede yayınlanmak üzere hazırlanıyor.
FOTOĞRAF ŞART MI ? Değerli şairlerimizin ve yazarlarımızın fotoğraflarının ya da kitap kapaklarının resimleri yazarın kendi tercihine bırakılmıştır.
Fotoğrafınız illa Gaziantep’te çekilmiş olması şart değildir. Normal fotoğraflarınız da olur. Fotoğrafları konulacak şairlerimizin ve yazarlarımızın tedbir ve güvenlik açısından ailelerinden izin almaları gerekmektedir.

Yüreğinizin adresine giden ‘’ DUYGULARIN ADRESİ ‘’ yolunu takip etmeye http://www.oncevatan.com.tr/duygularin-adresi-siir-s31.html‘’ EDEBİYAT YELPAZESİ’yle serinlemeye ve okurlarınızı serinletmeye devam ediyorsunuz…..!!!http://www.oncevatan.com.tr/edebiyat-yelpazesi-s66.htmlKISA KISA ANLIK ÖZEL SÖZLER'inizle A'nı yaşıyorsunuz.. http://www.oncevatan.com.tr/kisa-kisa-ozel-sozler-s67.htmlNİHAT İLİKCİOĞLU
Önce Vatan Gazetesi
Duyguların Adresi Yönetmeni
e. posta: duygularinadresi@gmail.com
https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
https://www.instagram.com/nihat_ilikcioglu/
http://www.oncevatan.com.tr/Tel. 0 532 764 44 48

NİHAT İLİKCİOĞLU
Önce Vatan Gazetesi
Edebiyat Yelpazesi Yönetmeni
e.mail: edebiyatyelpazesi@gmail.com
https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
https://www.instagram.com/nihat_ilikcioglu/
http://www.oncevatan.com.tr/Tel. 0 532 764 44 48

ÖNCE VATAN GAZETESİ
http://www.oncevatan.com.tr/Tel. (+90) (0212) 644 32 07 (PBX)
Faks (+90) (0212) 539 22 98
Adres: İzzettin Çalışlar Caddesi No: 3 Kat: 1 Daire: 8 - Bahçelievler/İSTANBUL

 
 
Copyright 2006 - edebiyatdefteri.com - her hakkı saklıdır.