Atölyeler anasayfa
E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
DUYGULARIN ADRESİ
311 konu, 312 üye
http://atolyeler.edebiyatdefteri.com/atolyedetay/82/duygularin-adresi.html
  + Tüm tartışmalar
  + Yeni tartışma aç
  + Tüm mutfak
  + Yeni ürün ekle
  + Tüm kütüphane
  + Yeni bilgi ekle
  + Tüm haberler
  + Yeni haber gönder
  + Hakkımızda
  + Kurallarımız
  + Yöneticiler
  + Tüm üyeler
  + Atölyeyi duyur
  + Atölyeye katıl


 


Şuan online atölye üyesi yok.Atölye Bilgileri
Üye sayısı:
312
Tür:
Şiir
Kuruluş tarihi:
14/5/2009
Kurucu:
NİHAT İLİKCİOĞLU

2019 YENİ YIL KUTLAMA MESAJLARINIZI ÖNCE VATAN GAZETESİ – KISA KISA ÖZEL SÖZLER KÖŞESİ’de YAYINLATARAK SEVDİKLERİNİZE GÖNDEREBİLİRSİNİZ...
 
NİHAT İLİKCİOĞLU  NİHAT İLİKCİOĞLU (7.12.2018 20:23:46)  

2019 YENİ YIL KUTLAMA MESAJLARINIZI ÖNCE VATAN GAZETESİ – KISA KISA ÖZEL SÖZLER KÖŞESİ’de YAYINLATARAK SEVDİKLERİNİZE GÖNDEREBİLİRSİNİZ...

Değerli Önce Vatan Gazetesi okurlarımız, KISA KISA ANLIK ÖZEL SÖZLER köşesi seçkin şairlerimiz

2019 yeni yılda sevdiklerinize, arkadaşlarınıza, akrabalarınıza gönderebileceğiniz kendi yazdığınız veya yazacağınız YENİ YIL DİLEKLERİNİZİ ve YENİ YIL KOMİK MESAJLARINIZI ÖNCE VATAN GAZETESİ – KISA KISA ÖZEL SÖZLER köşesinde yayınlatarak gönderebilirsiniz..

YENİ YIL SÖZLERİ NASIL GÖNDERİLİR?

Öncelikle facebook da Nihat İlikcioğlu ile arkadaş oluyorsunuz. Siz kendi isteğiniz, özgür iradenizle şiirlerinizi, yazılarınızı ve fotoğraflarınızı güvenliğiniz ve güvenliğimiz için kendi şahsınız vermeniz gerekmektedir. Gazetede yazılarınızı ve şiirlerinizi yayınladığım zaman facebook duvarınızda paylaşmak, etiketlemek için arkadaşlık ve takipçisi olma şartımız vardır.

Nihat İlikcioğlu’nun https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
takipçisi olarak da eserlerinizi gönderebilirsiniz, yine yayınlanacaktır.
Eserlerinizi göndermek isteyen şairlerimize ve yazarlarımıza 3 seçenek sunulmuştur.

1. Önce Vatan Gazetesi Kültür Sanat ve Edebiyat Yönetmeni Nihat İlikcioğlu'nun e. posta: duygularinadresi@gmail.com ile gönderiyorsunuz.

2. Yeni Yıl Kutlama Mesajlarınız için; ÖNCE VATAN GAZETESİ .{ DUYGULARIN ADRESİ – ŞİİR } facebook grubumuzdan https://www.facebook.com/groups/339965732779946/ eserinizi paylaşıyorsunuz.Paylaştığınız şiiri bir kez daha konuşma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu bildiriyorsunuz.

3. FACEBOOK KENDİ DUVARINIZDAN paylaşıyorsunuz. Facebookdan gönderdiğinizi bir kez daha konuşma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu. bildiriyorsunuz hemen facebook sayfanızdan alınarak gazetede yayınlanmak üzere hazırlanıyor.

Hadi elinizi çabuk tutun, ‘’ YENİ YIL MESAJLARINIZI '' gönderin, seçkin şairlerimizin arasında yerinizi alın. Sevdiklerinizin yeni yılını kutlayın...

Son katılım; 28 Aralık 2018 mesai bitimi 17:00’a kadar bekliyorum.

Not: Yeterli sayıda yeni yıl mesajlarınız elimize ulaşmadığı takdirde KISA KISA ANLIK ÖZEL SÖZLER köşemiz kaldığı yerden kategorize edilmeden aynı formattan yayınlanmasına devam edilecektir. Ya da o günkü sayıyı erteleme hakkına sahiptir.

Yüreğinizin adresine giden ‘’ DUYGULARIN ADRESİ ‘’ yolunu takip etmeye http://www.oncevatan.com.tr/duygularin-adresi-siir-s31.html‘’ EDEBİYAT YELPAZESİ’yle serinlemeye ve okurlarınızı serinletmeye devam ediyorsunuz…..!!!http://www.oncevatan.com.tr/edebiyat-yelpazesi-s66.htmlKISA KISA ANLIK ÖZEL SÖZLER'inizle A'nı yaşıyorsunuz.. http://www.oncevatan.com.tr/kisa-kisa-ozel-sozler-s67.htmlNİHAT İLİKCİOĞLU
Önce Vatan Gazetesi
Duyguların Adresi Yönetmeni
e. posta: duygularinadresi@gmail.com
https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
https://www.instagram.com/nihat_ilikcioglu/
http://www.oncevatan.com.tr/Tel. 0 532 764 44 48

ÖNCE VATAN GAZETESİ
http://www.oncevatan.com.tr/Tel. (+90) (0212) 644 32 07 (PBX)
Faks (+90) (0212) 539 22 98
Adres: İzzettin Çalışlar Caddesi No: 3 Kat: 1 Daire: 8 - Bahçelievler/İSTANBUL

 
 
Copyright 2006 - edebiyatdefteri.com - her hakkı saklıdır.