Atölyeler anasayfa
E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
DUYGULARIN ADRESİ
311 konu, 312 üye
http://atolyeler.edebiyatdefteri.com/atolyedetay/82/duygularin-adresi.html
  + Tüm tartışmalar
  + Yeni tartışma aç
  + Tüm mutfak
  + Yeni ürün ekle
  + Tüm kütüphane
  + Yeni bilgi ekle
  + Tüm haberler
  + Yeni haber gönder
  + Hakkımızda
  + Kurallarımız
  + Yöneticiler
  + Tüm üyeler
  + Atölyeyi duyur
  + Atölyeye katıl


 


Şuan online atölye üyesi yok.Atölye Bilgileri
Üye sayısı:
312
Tür:
Şiir
Kuruluş tarihi:
14/5/2009
Kurucu:
NİHAT İLİKCİOĞLU

ŞİİRLER ‘’ 7 YILDIR ‘’ GİDECEĞİ ADRESİ BİLİYOR…
 
NİHAT İLİKCİOĞLU  NİHAT İLİKCİOĞLU (20.2.2019 10:59:50)  

ŞİİRLER ‘’ 7 YILDIR ‘’ GİDECEĞİ ADRESİ BİLİYOR…

Değerli Önce Vatan Gazetesi okurlarımız, Duyguların Adresi Seçkin Şairlerimiz

Türkiye’de bir ilk’i gerçekleştirdiğimiz ÖNCE VATAN GAZETESİ' nde DUYGULARIN ADRESİ { Şiirler } köşemizde gün ışığına çıkmamış siz şairlerimize şiir yazmanız için teşvik amaçlı 20.02.2013 tarihinde yayın hayatına başladık.

Büyük bir beğeniyle, teşekkürle, takdirle, sizlerin güçleri ve desteğiyle aramıza katılan her saniye artan değerli ve seçkin şairlerimizin şiirleriyle 20.02.2019 tarihi bugüne kadar gelmiş bulunmaktayız.

20.02.2019 Tarihinde 7. Yılımızı sizlerle doldurmanın mutluluğunu, sevincini onurunu ve gururunu yaşamaktayız

Duyguların Adresi seçkin siz seçkin şairlerimizin menfaati ve gereksinimlerinizi sağlamanız için şartsız, kuralsız ve hiçbir kar sağlamadan sizlere daha iyi bir hizmet vermeyi ilke edinmiş olup DUYGULARIN ADRESİ { Şiirler } sayfamız üzerinden birçok devasal kategorilerde yenilikleri elimizden ne geliyorsa en iyisini yapmaya özen gösterdik bu özene hâlâ devam ediyoruz.

Peki nelerdir bu kategorilerimiz, yeniliklerimiz ve şartlarımız
1. Şiir türleri kategorize edilmeden her tür şiirlerinizi yayınladık, yayınlıyoruz

2. Eserlerinizi yayınlatmak için ücreti vermeden ‘’ şiir, film, konser, müzik cd albümlerinizi, kitaplarınızı tanıttık, tanıtıyoruz

3. Kültür Sanat Edebiyat { İmza günü, faaliyetleriniz, etkinlik haber bültenlerinizi } duyurduk, duyuruyoruz.

4. İnsanların sizleri daha yakından tanımaları için Otobiyografilerinizi ‘’ özgeçmiş ‘’ lerinizle tanıttık, tanıtıyoruz

5. Belirli Gün ve Haftalar Etkinliğince o günün anlam ve önemi hatırlatmak için ‘’ KONULU ‘’ şiirler ‘’ ÖZEL‘’ sayılarımız hazırlandı, hazırlıyoruz. Örneğin; Anneler günü, Babalar günü, Sevgililer günü, Önemli şahsiyetlerin doğum ve ölüm yıldönümleri, Atatürk’ün doğumu, ölümü, Öğretmenler günü, Kızılay, Yeşilay haftası gibi…..

6. Eserlerinizi yayınlatma hakkınız SINIRSIZ’dır.ÜCRETSİZ’dir ve her daim de ÜCRETSİZ yayınlanıyor

7. Önce Vatan Gazetesi DUYGULARIN ADRESİ Köşemizin çıkan sayısını hangi il'de olursanız olun il il köy köy, kasaba kasaba istinasız kargo yoluyla sadece KARGO BEDELİ ödenerek birkaç tane isteyerek ikametgahınıza gönderildi, gönderiliyor. Gazeteyi almak kendi isteğinize bırakılmış olup almakta ve almakta özgürlüğünüz verilmiştir

8. ŞAİR AYRIMCILIĞI yapmadık, yapmıyoruz. { 07’den 77’ye. Bay, Bayan, Çocuk, Genç, İhtiyar, Her tür meslek erbapları } ÖNCE VATAN GAZETESİ – DUYGULARIN ADRESİ { Şiir } köşemize katılabiliyor katıldınız. e.posta { duygularinadresi@gmail.com } mail adresimize hangi şairimiz ve şiiri gelmişse o yayınlandı, yayınlanıyor.

9. Kültür Sanat ve Edebiyat { DUYGULARIN ADRESİ } Yönetmeni Nihat İlikcioğlu’na ‘’ TORPİL ile Önce Vatan Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve gazete çalışanlarının tanıdıklarının aracılığı ile 2. ve 3. kişiler araya konularak yayınlanması önceliğe alınmadı, alınamaz

10. BASKI, TEHDİT, GÖZDAĞI, RÜŞVET ve PARA ile eserler, haberler yayınlattırılamaz, yayınlanmaz.

11. Yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu, kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir. Ç/alıntı, siyasi, terör içerikli hiçbir eserler yayınlanamaz. Eserleriniz yayınlanarak bir nevi ‘’ NOTER ‘’ görevi görmektedir.

12. Paylaşmak istediğiniz platformlarda, web sitenizde, sosyal medyalarda, ınstagram , twitter, facebook sayfalarınızda, kendi grubunuzda ve üyesi olduğunuz tüm gruplarda özgürce paylaşabiliyorsunuz. Arkadaşlarınıza etiketleyebiliyorsunuz.

13. Facebook arkadaş sınırı 5.000 kişi ile sınırlı olduğu için Nihat İlikcioğlu’nu https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
tüm sosyal medya takipçileri olarak da eserlerinizi gönderdiniz yayınladık, yayınlıyoruz

14. ÖNCE VATAN GAZETESİ - DUYGULARIN ADRESİ { ARŞİV }
Değerli Şairlerimiz; Şiirinizin Yayınlandığı Sayfayı Arşivinizde Saklamak için uygulama başlattık, halen de bu uygulamadan faydalanıyorsunuz. İşte o

UYGULAMA :
1. http://www.oncevatan.com.tr/duygularin-adresi-siir-s31.html { Duyguların Adresi } Tüm Sayılar Linki { Bunun Üzerine 1 Defa TIKLAYINIZ }
2. HANGİ SAYI İSE ONUN ÜZERİNE TIKLAYINIZ
3. MAUSLE 1 DEFA SAĞ TIKLAYINIZ
4. RESMİ FARKLI KAYDET
Bilgisayarınızdaki Dosyalarınızın İçinde Saklayabilirsiniz.

15. Şiirlerinizin takibi ve eserlerinizi grup üyelerinize üyelerimizin okumaları ve paylaşmanız için; ÖNCE VATAN GAZETESİ .{ DUYGULARIN ADRESİ – ŞİİR } facebook grubumuz https://www.facebook.com/groups/339965732779946/ tüm şairlerimizin kullanımına A Ç I K’tır.

16. Eserlerinizi göndermek isteyen şairlerimize 3 seçenek sunulmuştur.
1. Önce Vatan Gazetesi Kültür Sanat ve Edebiyat Yönetmeni Nihat İlikcioğlu'nun e. posta: duygularinadresi@gmail.com ile gönderiyorsunuz.

2. Şiirleriniz için; ÖNCE VATAN GAZETESİ .{ DUYGULARIN ADRESİ – ŞİİR } facebook grubumuzdan https://www.facebook.com/groups/339965732779946/ eserinizi paylaşıyorsunuz.Paylaştığınız şiiri bir kez daha yazışma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu bildiriyorsunuz.

3. FACEBOOK KENDİ DUVARINIZDAN paylaşıyorsunuz. Facebookdan gönderdiğinizi bir kez daha yazışma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu. bildiriyorsunuz hemen facebook sayfanızdan alınarak gazetede yayınlanmak üzere hazırlanıyor.

17. Eserlerinizi yayınlarken FOTOĞRAF ile yayınladık, yayınlıyoruz.

Değerli şairlerimizin kendi fotoğraflarının ve kitap kapaklarının resimleri şairin kendi tercihine bırakılmıştır. Fotoğraf olması şart değildir. Fotoğrafları konulacak şairlerin tedbir ve güvenlik açısından ailelerinden izin almaları gerekmektedir. Gizlilik esastır.

Eserlerini yayınlatan tüm seçkin şairlerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum..

Her türlü şiirlerinizi, otobiyografilerinizi { özgeçmiş } kültür sanat edebiyat etkinlik haber bültenlerinizi, film, konser, kitap ve müzik cd albüm tanıtımlarınızı sorularınızı, sorunlarınızı, beğenilerinizi, yorumlarınızı, eleştirilerinizi, isteklerinizi ve şikayetlerinizi bekliyoruz.

ÖNCE VATAN GAZETESİ okumaya http://www.oncevatan.com.tr/Şiirlerinizle yüreğinizin adresine giden ‘’ DUYGULARIN ADRESİ ‘’ yolunu takip etmeye devam ediyorsunuz http://www.oncevatan.com.tr/duygularin-adresi-siir-s31.htmlNİHAT İLİKCİOĞLU
Önce Vatan Gazetesi
Duyguların Adresi Yönetmeni
e. posta: duygularinadresi@gmail.com
https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
https://www.instagram.com/nihat_ilikcioglu/
http://www.oncevatan.com.tr/Tel. 0 532 764 44 48

ÖNCE VATAN GAZETESİ
http://www.oncevatan.com.tr/Tel. (+90) (0212) 644 32 07 (PBX)
Faks (+90) (0212) 539 22 98
Adres: İzzettin Çalışlar Caddesi No: 3 Kat: 1 Daire: 8 - Bahçelievler/İSTANBUL

 
 
Copyright 2006 - edebiyatdefteri.com - her hakkı saklıdır.