Atölyeler anasayfa
E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
DUYGULARIN ADRESİ
311 konu, 312 üye
http://atolyeler.edebiyatdefteri.com/atolyedetay/82/duygularin-adresi.html
  + Tüm tartışmalar
  + Yeni tartışma aç
  + Tüm mutfak
  + Yeni ürün ekle
  + Tüm kütüphane
  + Yeni bilgi ekle
  + Tüm haberler
  + Yeni haber gönder
  + Hakkımızda
  + Kurallarımız
  + Yöneticiler
  + Tüm üyeler
  + Atölyeyi duyur
  + Atölyeye katıl


 


Şuan online atölye üyesi yok.Atölye Bilgileri
Üye sayısı:
312
Tür:
Şiir
Kuruluş tarihi:
14/5/2009
Kurucu:
NİHAT İLİKCİOĞLU

BABALAR GÜNÜ ŞİİRİNİZİ, KISA SÖZLERİNİZİ, YAZILARINIZI VE BABANIZLA FOTOĞRAFINIZI ÖNCE VATAN GAZETESİ – DUYGULARIN ADRESİ { ŞİİR } - Ö Z E L SAYISINDA ‘’ Ü C R E T S İ Z ‘’ YAYINLATMAK İSTER MİSİNİZ ?
 
NİHAT İLİKCİOĞLU  NİHAT İLİKCİOĞLU (22.5.2019 19:10:23)  

BABALAR GÜNÜ ŞİİRİNİZİ, KISA SÖZLERİNİZİ, YAZILARINIZI VE BABANIZLA FOTOĞRAFINIZI ÖNCE VATAN GAZETESİ – DUYGULARIN ADRESİ { ŞİİR } - Ö Z E L SAYISINDA ‘’ Ü C R E T S İ Z ‘’ YAYINLATMAK İSTER MİSİNİZ ?

Önce Vatan Gazetesi okurlarımız, Duyguların Adresi Seçkin Şairlerimiz, Kısa Kısa Özel Sözler ve Edebiyat Yelpazesi değerli yazarlarımız

Babalar günü sessiz sessiz yaklaşıyor…!!!

Babalar gününde ne hediye alayım diye düşünüyor musunuz ?

Babanıza söylemek istedikleriniz ve duygularınız içiniz de bir uhde mi kaldı ?

Babanıza söyleyeceğiniz ‘’ Baba, Babam, Babacığım Seni Seviyorum, Babalar Günün Kutlu Olsun ‘’ cümleleri altın değerinde en pahalı hediye olduğunu yazdığınız ve yazacağınız bir şiirinizin maç bileti aldığınız kadar mutlu edeceğini biliyor muydunuz ?

16 Haziran 2019 BABALAR GÜNÜN de;

ÖNCE VATAN GAZETESİ – Duyguların Adresi { Şiirler } Kısa Kısa Özel Sözler ve Edebiyat Yelpazesi { Yazılar } köşelerimiz size acil servis gibi imdadınıza yetişecek.

Duygularınızı ifade etmenin bir yolu da ‘’ ŞİİR ‘’den, geçecek.

ÖNCE VATAN GAZETESİ - DUYGULARIN ADRESİ { Şiirler } köşesinde { Ö z e l } sayfamızda ‘’ B A B A ‘’ sevginizi, özleminizi, hasretinizi Babanızla Çektirdiğiniz Bir Fotoğraf ile gönderin Ü C R E T S İ Z yayınlayalım.

Baba evlat arasında geçen her hangi bir acı ve tatlı olayınız ya da babanızla ilgili bir anı’nız mı var. O halde bu eserlerinizi de EDEBİYAT YELPAZESİ { Yazılar } köşesinde yayınlayalım.

FOTOĞRAF ŞART MI ?
Değerli şairlerimizin fotoğraflarının ve kitap kapaklarının resimleri şairin kendi tercihine bırakılmıştır. Fotoğraf olması ve babanızla çektirdiğinizde olması da şart değildir. Fotoğrafları konulacak şairlerin tedbir ve güvenlik açısından ailelerinden izin almaları gerekmektedir.

İTHAFEN '' ŞERH '' DÜŞEBİLİRSİNİZ.!

Şiirinizin veya yazınızın altına ‘’ ………’na ithafen ‘’ diyerek babanızın adını yada sevgi sözcüklerini şerh düşebilirsiniz. Örneğin; MERT BABAM, BABACIĞIM, BİRİCİK BABAM, DERT BABASI, O ADAM, BABAM vs vs.

Şiirde …. ‘e ithafen diyebilirsiniz. Örneğin; şiiriniz başlığı ‘’ BABA AĞACIN VASİYETİ ‘’ şirin altına babanızın adını ‘’ Ali İlikcioğlu’na ithafen ‘’ Can Babam’a, vs vs diyebilirsiniz.

Merhum babanızı şiirinizle yad ederek, anacaksınız. Hayatta olan babanızın baba olma hazzını bir kez daha yaşatacaksınız. Gazetede şiirinizi, ve yazınızı okuyarak duygulanacak, onur duyacak ‘’ Ş A İ R ve YAZAR ‘’ olarak sizinle gururlandıracaksınız.

Hadi elinizi çabuk tutun şiirlerinizi bana gönderin, seçkin şairlerimizin ve yazarlarımızın arasında yerinizi alın.

Son katılım; Şiirler ya da kısa sözler için; 07 Haziran 2019

Yazılar için; 14 Haziran 2019 mesai bitimi 17:00’a kadar bekliyorum..

ŞİİRLER ve YAZILAR NASIL GÖNDERİLİR?

Öncelikle facebook da Nihat İlikcioğlu ile arkadaş oluyorsunuz. Siz kendi isteğiniz, özgür iradenizle şiirlerinizi, yazılarınızı ve fotoğraflarınızı güvenliğiniz ve güvenliğimiz için kendi şahsınız vermeniz gerekmektedir. Gazetede yazılarınızı ve şiirlerinizi yayınladığım zaman facebook duvarınızda paylaşmak, etiketlemek için arkadaşlık ve takipçisi olma şartımız vardır.
Nihat İlikcioğlu’nun https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu ‘nun facebook ve instagram https://www.instagram.com/nihat_ilikcioglu/
takipçisi olarak da eserlerinizi gönderebilirsiniz, yine yayınlanacaktır.

Eserlerinizi göndermek isteyen şairlerimize ve yazarlarımıza 3 seçenek sunulmuştur.
1. Önce Vatan Gazetesi Kültür Sanat ve Edebiyat Yönetmeni Nihat İlikcioğlu'nun e. posta: duygularinadresi@gmail.com ile gönderiyorsunuz.

2. Şiirleriniz için; ÖNCE VATAN GAZETESİ .{ DUYGULARIN ADRESİ – ŞİİR } facebook grubumuzdan https://www.facebook.com/groups/339965732779946/ eserinizi paylaşıyorsunuz.Paylaştığınız şiiri bir kez daha yazışma panelinden Nihat İlikcioğlu’nahttps://www.facebook.com/nihat.ilikcioglubildiriyorsunuz.

Yazılarınız için; { EDEBİYAT YELPAZESİ } facebook grubumuzdan
https://www.facebook.com/groups/175130133016782/?fref=ts
eserinizi paylaşıyorsunuz.Paylaştığınız yazıyı bir kez daha yazışma panelinden Nihat İlikcioğlu’nahttps://www.facebook.com/nihat.ilikcioglubildiriyorsunuz

3. FACEBOOK KENDİ DUVARINIZDAN paylaşıyorsunuz. Facebookdan gönderdiğinizi bir kez daha yazışma panelinden Nihat İlikcioğlu’nahttps://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu. bildiriyorsunuz hemen facebook sayfanızdan alınarak gazetede yayınlanmak üzere hazırlanıyor.
Not: Şiirlerinizi sosyal medyaların yazışma panelinden göndermeyiniz. Yazışma panelinden gönderilen şiirleriniz ‘’ Kopya – Yapıştır ‘’ metodu uygulanamaz.

Not: Yeterli sayıda şiirler, kısa sözler ve yazılar elimize ulaşmadığı takdirde Duyguların Adresi { Şiirler } Kısa Kısa Özel Sözler ve Edebiyat Yelpazesi { Yazılar } köşemiz kaldığı yerden şiir ve yazı türleri kategorize edilmeden aynı formattan yayımlanmasına devam edilecektir. Ya da o günkü sayıyı erteleme hakkına sahiptir.

ÖNCE VATAN GAZETESİ okumaya http://www.oncevatan.com.tr/Yüreğinizin adresine giden ‘’ DUYGULARIN ADRESİ ‘’ yolunu takip etmeye http://www.oncevatan.com.tr/duygularin-adresi-siir-s31.html‘’ EDEBİYAT YELPAZESİ’yle serinlemeye ve okurlarınızı serinletmeye devam ediyorsunuz…..!!!http://www.oncevatan.com.tr/edebiyat-yelpazesi-s66.htmlKISA KISA ANLIK ÖZEL SÖZLER'inizle A'nı yaşıyorsunuz.. http://www.oncevatan.com.tr/kisa-kisa-ozel-sozler-s67.htmlNİHAT İLİKCİOĞLU
Önce Vatan Gazetesi
Duyguların Adresi Yönetmeni
e. posta: duygularinadresi@gmail.com
https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
https://www.instagram.com/nihat_ilikcioglu/
http://www.oncevatan.com.tr/Tel. 0 532 764 44 48

NİHAT İLİKCİOĞLU
Önce Vatan Gazetesi
Edebiyat Yelpazesi Yönetmeni
e.mail: edebiyatyelpazesi@gmail.com
https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
https://www.instagram.com/nihat_ilikcioglu/
http://www.oncevatan.com.tr/Tel. 0 532 764 44 48

ÖNCE VATAN GAZETESİ
http://www.oncevatan.com.tr/Tel. (+90) (0212) 644 32 07 (PBX)
Faks (+90) (0212) 539 22 98
Adres: İzzettin Çalışlar Caddesi No: 3 Kat: 1 Daire: 8 - Bahçelievler/İSTANBUL

 
 
Copyright 2006 - edebiyatdefteri.com - her hakkı saklıdır.