Atölyeler anasayfa
E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
DUYGULARIN ADRESİ
323 konu, 313 üye
http://atolyeler.edebiyatdefteri.com/atolyedetay/82/duygularin-adresi.html
  + Tüm tartışmalar
  + Yeni tartışma aç
  + Tüm mutfak
  + Yeni ürün ekle
  + Tüm kütüphane
  + Yeni bilgi ekle
  + Tüm haberler
  + Yeni haber gönder
  + Hakkımızda
  + Kurallarımız
  + Yöneticiler
  + Tüm üyeler
  + Atölyeyi duyur
  + Atölyeye katıl


 


Şuan online atölye üyesi yok.Atölye Bilgileri
Üye sayısı:
313
Tür:
Şiir
Kuruluş tarihi:
14/5/2009
Kurucu:
NİHAT İLİKCİOĞLU

10 OCAK ‘’ ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ ‘’ ŞİİRİNİ ÖNCE VATAN GAZETESİ ve OLAY GAZETESİ – DUYGULARIN ADRESİ { ŞİİR } KÖŞESİNDE ÜCRETSİZ YAYINLATMAK İSTER MİSİN ?
 
NİHAT İLİKCİOĞLU  NİHAT İLİKCİOĞLU (23.12.2019 23:18:36)  

10 OCAK ‘’ ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ ‘’ ŞİİRİNİ ÖNCE VATAN GAZETESİ ve OLAY GAZETESİ – DUYGULARIN ADRESİ { ŞİİR } KÖŞESİNDE ÜCRETSİZ YAYINLATMAK İSTER MİSİN ?

4 Ocak 1961’de kabul edilen ve basın çalışanlarının bazı haklar ve yasal güvence sağlayan “ 212 sayılı kanun ” adlı düzenlemenin Resmi gazetede yayınlanışı nedeniyle 10 Ocak '' ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ ‘’ olarak kutlanmaktadır.

KALEM KILIÇTAN KESKİNDİR !!
Önce Vatan Gazetesi okurlarımız, Duyguların Adresi seçkin şairlerimiz

10 OCAK ‘’ ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ ‘’ konulu şiirlerinizi satır aralarına gizlemeden ‘’ kılıçtan keskin kaleminizle dizelere dökün ‘’ ÖNCE VATAN GAZETESİ - DUYGULARIN ADRESİ { Şiirler } köşemizde şiirlerinizi gazete okurken çektirdiğiniz bir ‘’ FOTOĞRAFINIZ ‘’ ile birlikte gönderin‘’ ÖZEL ‘’ sayısında ‘’ ÜCRETSİZ ‘’ yayınlayalım.

Dipnot: Şiiriniz, Çalışan Gazeteciler Günü ile ilişiği olması şart değildir. Örneğin; Gazete, Gazetecilik, Halk, Sansür, Basın Özgürlüğü, Gazetecilerin Çektiği Zorlukları içerikli olabilir. Ayrıca gazete okurken çektirdiğiniz fotoğrafınızın olması şart değildir. Normal fotoğrafınız da olabilir.

Hadi elinizi çabuk tutun şiirlerinizi bana gönderin, seçkin şairlerimizin arasında yerinizi alın.

Son katılım; 03 Ocak 2020 mesai bitimi 17:00’a kadar bekliyorum.

Not: Yeterli sayıda şiirler elimize ulaşmadığı takdirde ‘’ Duyguların Adresi { Şiirler } köşemiz kaldığı yerden şiir türleri kategorize edilmeden aynı formattan yayımlanmasına devam edilecektir. Ya da o günkü sayıyı erteleme hakkına sahiptir.

ŞİİRLER NASIL GÖNDERİLİR?
Öncelikle facebook da Nihat İlikcioğlu ile arkadaş oluyorsunuz. Siz kendi isteğiniz, özgür iradenizle şiirlerinizi, yazılarınızı ve fotoğraflarınızı güvenliğiniz ve güvenliğimiz için kendi şahsınız vermeniz gerekmektedir. Gazetede yazılarınızı ve şiirlerinizi yayınladığım zaman facebook duvarınızda paylaşmak, etiketlemek için arkadaşlık ve takipçisi olma şartımız vardır.
Nihat İlikcioğlu’nun https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
takipçisi olarak da eserlerinizi gönderebilirsiniz, yine yayınlanacaktır.

Eserlerinizi göndermek isteyen şairlerimize 3 seçenek sunulmuştur.

1. Önce Vatan Gazetesi Kültür Sanat ve Edebiyat Yönetmeni Nihat İlikcioğlu'nun e. posta: duygularinadresi@gmail.com ile gönderiyorsunuz.

2. Şiirleriniz için; ÖNCE VATAN GAZETESİ .{ DUYGULARIN ADRESİ – ŞİİR } facebook grubumuzdan https://www.facebook.com/groups/339965732779946/ eserinizi paylaşıyorsunuz.Paylaştığınız şiiri bir kez daha konuşma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu bildiriyorsunuz.

3. FACEBOOK KENDİ DUVARINIZDAN paylaşıyorsunuz. Facebookdan gönderdiğinizi bir kez daha konuşma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu. bildiriyorsunuz hemen facebook sayfanızdan alınarak gazetede yayınlanmak üzere hazırlanıyor.

FOTOĞRAF ŞART MI ?
Değerli şairlerimizin fotoğraflarının ya da kitap kapaklarının resimleri yazarın kendi tercihine bırakılmıştır. Fotoğrafları konulacak şairlerimizin tedbir ve güvenlik açısından ailelerinden izin almaları gerekmektedir.

ÖNCE VATAN GAZETESİ okumaya http://www.oncevatan.com.tr/Şiirlerinizle yüreğinizin adresine giden ‘’ DUYGULARIN ADRESİ ‘’ yolunu takip etmeye http://www.oncevatan.com.tr/duygularin-adresi-siir-s31.htmlKISA KISA ANLIK ÖZEL SÖZLER'inizle A'nı yaşıyorsunuz, yaşatıyorsunuz. http://www.oncevatan.com.tr/kisa-kisa-ozel-sozler-s67.htmlNİHAT İLİKCİOĞLU
Önce Vatan Gazetesi
Duyguların Adresi Yönetmeni
e. posta: duygularinadresi@gmail.com
https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
http://www.oncevatan.com.tr/Tel. 0 532 764 44 48

ÖNCE VATAN GAZETESİ
http://www.oncevatan.com.tr/Tel. (+90) (0212) 644 32 07 (PBX)
Faks (+90) (0212) 539 22 98
Adres: İzzettin Çalışlar Caddesi No: 3 Kat: 1 Daire: 8 - Bahçelievler/İSTANBUL

 
 
Copyright 2006 - edebiyatdefteri.com - her hakkı saklıdır.