Atölyeler anasayfa
E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
DUYGULARIN ADRESİ
323 konu, 313 üye
http://atolyeler.edebiyatdefteri.com/atolyedetay/82/duygularin-adresi.html
  + Tüm tartışmalar
  + Yeni tartışma aç
  + Tüm mutfak
  + Yeni ürün ekle
  + Tüm kütüphane
  + Yeni bilgi ekle
  + Tüm haberler
  + Yeni haber gönder
  + Hakkımızda
  + Kurallarımız
  + Yöneticiler
  + Tüm üyeler
  + Atölyeyi duyur
  + Atölyeye katıl


 


Şuan online atölye üyesi yok.Atölye Bilgileri
Üye sayısı:
313
Tür:
Şiir
Kuruluş tarihi:
14/5/2009
Kurucu:
NİHAT İLİKCİOĞLU

5 ŞUBAT DOĞUM GÜNÜM’E ARMAĞANIZ ‘’ ŞİİRİNİZ ‘’ OLSUN MU ?
 
NİHAT İLİKCİOĞLU  NİHAT İLİKCİOĞLU (14.1.2020 18:57:49)  

5 ŞUBAT DOĞUM GÜNÜM’E ARMAĞANIZ ‘’ ŞİİRİNİZ ‘’ OLSUN MU ?

Koskoca adam oldun, hâlâ doğum günü mü kutluyorsun, seni gidi seni hediye almak için kutlama partisi yapacaksın değil mi dediğinizi duyuyorum

Olsun ne düşünürseniz düşünün gül yüreğiniz sağ olsun

Ama ben doğum günümü Önce Vatan Gazetesi okurları ve
Duyguların Adresi seçkin şairlerinin eserleriyle kutlamak istiyorum

Nasıl mı ?

İşte şöyle

5 Şubat doğum günüm yaklaşıyor

Nihat’a doğum gününe ne hediye alsam diye kara kara şimdiden düşünmeye başladınız

Aynı hediye almaktan da utanıyorsunuz

Ne alacağınızı düşündünüz diyelim; göndermek için adresimi bilmiyorsunuz

Açık adresimi de biliyorsunuz ama ben ki zaten ‘’ ASLA HEDİYE KABUL ETMİYORUM ‘’ sizlerin gül yüreğinizin canınızın sağlığını istiyorum

Önce Vatan Gazetesi okurlarımız Duyguların Adresi seçkin şairlerimiz ve değerli gönül dostlarım

Doğum günü dileklerinizle, mesajlarınızla, şahsımı bizzat 0 532 764 44 48’den arayarak ve şiirlerinizle her daim kutluyorsunuz. Bu bana ‘’ çikolatalı pasta, çakmak, tespih, kalem, ajanda, kıyafet’’ ve 24 ayar altından bile ne kadar değerli olduğunu tarif edemem…

Madem gönlünüzden hediye vermek geçiyor o halde siz seçkin şairlerimizin doğum günümle ilgili şiirlerinizi ve doğum günü kutlama mesajlarınızı ÖNCE VATAN GAZETESİ - DUYGULARIN ADRESİ { Şiirler } ve KISA KISA ÖZEL SÖZLER köşemizin ‘ ÖZEL ‘’ sayısında ‘’ ÜCRETSİZ ‘’ yayınlayalım.

Dipnot: Şiirleriniz, doğum günüm ile ilişiği olması şart değildir. Daha önce yazdığınız ve bana sunduğunuz gibi şahsıma ithafen, akrostiş { adımın baş harflerinden şiir } sevginiz, nefretiniz, hayranlığınız, bana karşı içinizdeki duygularınız, mesleğim, tanıdığınız kadarıyla { beğendiğiniz, beğenmediğiniz huylarım, kişiliğim, vs vs } içerikli olabilir

Hadi elinizi çabuk tutun şiirlerinizi bana gönderin, seçkin şairlerimizin arasında yerinizi alın. Şiirinizi, yazılarınızı ve kutlama mesajlarınızı gazetede yayınlayarak siz seçkin şairlerimizle gururlanayım bir kez daha mutlu olayım..

Son katılım 31 Ocak 2020 mesai bitimi 17:00’a kadar bekliyorum.

Not: Yeterli sayıda şiirler elimize ulaşmadığı takdirde ‘’ Duyguların Adresi { Şiir } ve Kısa Kısa Özel Sözler köşelerimiz kaldığı yerden şiir türleri kategorize edilmeden aynı formattan yayımlanmasına devam edilecektir. Ya da o günkü sayıyı erteleme hakkına sahiptir. Yeterli sayıda şiirler ve yazılar elimize ulaştığında mesai bitimi beklenmeyecektir.

ŞİİRLER NASIL GÖNDERİLİR?

Öncelikle facebook da Nihat İlikcioğlu ile arkadaş oluyorsunuz. Siz kendi isteğiniz, özgür iradenizle şiirlerinizi, yazılarınızı ve fotoğraflarınızı güvenliğiniz ve güvenliğimiz için kendi şahsınız vermeniz gerekmektedir. Gazetede yazılarınızı ve şiirlerinizi yayınladığım zaman facebook duvarınızda paylaşmak, etiketlemek için arkadaşlık ve takipçisi olma şartımız vardır.
Nihat İlikcioğlu’nun https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
takipçisi olarak da eserlerinizi gönderebilirsiniz, yine yayınlanacaktır.

Eserlerinizi göndermek isteyen şairlerimize ve yazarlarımıza 3 seçenek sunulmuştur.

1. Önce Vatan Gazetesi Kültür Sanat ve Edebiyat Yönetmeni Nihat İlikcioğlu'nun e. posta: duygularinadresi@gmail.com ile gönderiyorsunuz.

2. ÖNCE VATAN GAZETESİ .{ DUYGULARIN ADRESİ – ŞİİR } facebook grubumuzdan https://www.facebook.com/groups/339965732779946/ eserinizi paylaşıyorsunuz.Paylaştığınız şiiri bir kez daha konuşma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu bildiriyorsunuz.

3. FACEBOOK KENDİ DUVARINIZDAN paylaşıyorsunuz. Facebookdan gönderdiğinizi bir kez daha konuşma panelinden Nihat İlikcioğlu’na https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu bildiriyorsunuz hemen facebook sayfanızdan alınarak gazetede yayınlanmak üzere hazırlanıyor

FOTOĞRAF ŞART MI ?

Değerli şairlerimizin ve yazarlarımızın fotoğraflarının ya da kitap kapaklarının resimleri yazarın kendi tercihine bırakılmıştır. Fotoğrafları konulacak şairlerimizin ve yazarlarımızın tedbir ve güvenlik açısından ailelerinden izin almaları gerekmektedir.

Önerilerinizi önemsiyorum.

ÖNCE VATAN GAZETESİ okumaya http://www.oncevatan.com.tr/Şiirlerinizle yüreğinizin adresine giden ‘’ DUYGULARIN ADRESİ ‘’ yolunu takip etmeye devam ediyorsunuz http://www.oncevatan.com.tr/duygularin-adresi-siir-s31.htmlve KISA KISA ANLIK ÖZEL SÖZLER'inizle A'nı yaşıyorsunuz, yaşatıyorsunuz. http://www.oncevatan.com.tr/kisa-kisa-ozel-sozler-s67.html.Tüm sorularınızı, sorunlarınızı, beğenilerinizi, yorumlarınızı, eleştirilerinizi, isteklerinizi ve şikâyetlerinizi bekliyorum.

NİHAT İLİKCİOĞLU
Önce Vatan Gazetesi
Duyguların Adresi Yönetmeni
e. posta: duygularinadresi@gmail.com
https://www.facebook.com/nihat.ilikcioglu
https://www.instagram.com/nihat_ilikcioglu/
http://www.oncevatan.com.tr/Tel. 0 532 764 44 48

ÖNCE VATAN GAZETESİ
http://www.oncevatan.com.tr/Tel. (+90) (0212) 644 32 07 (PBX)
Faks (+90) (0212) 539 22 98
Adres: İzzettin Çalışlar Caddesi No: 3 Kat: 1 Daire: 8 - Bahçelievler/İSTANBUL

 
 
Copyright 2006 - edebiyatdefteri.com - her hakkı saklıdır.